Współpraca i partnerzy

30 lat naszej obecności na rynku owocuje nawiązaniem relacji biznesowych i ścisłej współpracy z wieloma sprawdzonymi podmiotami, a wszystko to dla naszych klientów, którzy otrzymują od nas więcej, bardziej, lepiej, szybciej.

Dzięki naszym kontaktom możemy oferować klientom kompleksową usługę związaną z obrotem nieruchomościami, której nie znajdą nigdzie więcej.


W najtrudniejszych sprawach naszych klientów, także takich, które wymagają reprezentowania klientów przed sadem współpracujemy z Kancelarią Adwokacką Adwokata Adama Krzewskiego, która przeprowadza naszych klientów przez meandry spraw podziału majątku, zniesienia współwłasności nieruchomości, spraw spadkowych i wielu innych związanych z obrotem nieruchomościami i nie tylko.

https://adamkrzewski.pl/


Wśród członków tej grupy znajdują się prawnicy, developerzy, zarządcy nieruchomości, geodeci, adwokaci, pośrednicy w obrocie nieruchomościami. W ramach grupy wymieniamy się wiedzą, doświadczeniem, szkolimy się i realizujemy wspólne transakcje sprzedaży i wynajmu nieruchomości na terenie całej Polski.


Jesteśmy członkiem Powszechnego Towarzystwo Ekspertów i Doradców Nieruchomości PTIDRN, a Izabella Krzewska posiada prestiżowy tytuł eksperta i doradcy rynku nieruchomości numer 246. Idea sięgnięcia do doradztwa wynikała z naszej potrzeby otwarcia się na nowe usługi. Wszystko dla naszych klientów na zmieniającym się rynku nieruchomości po to by mogli korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia podejmować bardziej bezpieczne decyzje dotyczące nieruchomości. Podstawą formalną do wykonywania działalności w zakresie doradztwa jest umowa o doradztwo z klientem.


Naszym ekspertem finansowym jest Joanna Szarałło dyrektor oddziału Notus Finanse w Białymstoku

W celu zapewnienia naszym klientom szerokiej oferty produktów finansowych i wsparcia na każdym etapie pozyskiwania środków dla zakupu czy remontu nieruchomości współpracujemy z Panią Joanną Szarałło dyrektorem oddziału Notus Finanse w Białymstoku posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnego doradztwa dotyczącego: - kredytów hipotecznych
- kredytów gotówkowych
- analizy indywidualnej sytuacji klientów w celu dopasowania najlepszego sposobu sfinansowania zakupu nieruchomości oraz zmiany lub polepszenia sytuacji kredytowej naszych klientów
Zapraszamy Państwa na bezpłatne konsultacje z naszym ekspertem finansowym.


Współpracujemy ze sprawdzoną firmą geodezyjną oferującą naszym klientom szeroki zakres usług geodezyjnych w tym między innymi:

W realizację zadań zaangażowani są wysokiej klasy specjaliści. Każdy geodeta posiada wymagane uprawienia zawodowe, a w terenie posługuje się najnowszymi urządzeniami oraz technologią.Współpracujemy z prężnie działającą firmą w sektorze ubezpieczeń, która świadczy usługi zabezpieczania mienia i osób od 2013 roku. Firma nie zostawia klientów po zawarciu polisy, ale co ważne służy pomocą także w momencie powstania szkody. W razie potrzeby służy doradztwem i pomocą naszym klientom w zakresie zawierania polis ubezpieczeniowych przy najmie oraz przy zakupie nieruchomości.


W celu zapewnienia naszym klientom sprawnego przygotowania świadectw energetycznych niezbędnych przy zawieraniu umów sprzedaży i najmu nieruchomości nawiązaliśmy współpracę z firmą Solut Rafał Panasewicz. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz uprawnienia pozwalające na rzetelne i profesjonalne wykonywanie świadectw oraz należy do Zrzeszenia Audytorów Energetycznych oraz jest wpisana do Wykazu osób uprawnionych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej.