O nas

Firma Krzewscy Nieruchomości s.c. powstała 1994 roku z pasji jej właścicieli do nieruchomości i jest firmą rodzinną. Działamy z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ firma wypełnia nam większość naszego życia, a praca z klientami daje poczucie spełnienia zawodowego i ogromnej satysfakcji, jaką czerpiemy z rozwiązywania najtrudniejszych spraw związanych z nieruchomościami.  

Nasza historia rozpoczęła się 30 lat temu. Firma została założona przez prawnika Izabellę Krzewską, posiadającą licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 677 nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, uprawnienia eksperta i doradcy rynku nieruchomości PTEiDRN numer 246 oraz uprawnienia mediatora sądowego. 

Jesteśmy jedną z najstarszych firm w Polsce zajmujących się obrotem nieruchomościami zbudowaną na solidnych fundamentach przez osoby przygotowane zawodowo do obsługi rynku nieruchomości, posiadające w tej branży wieloletnie doświadczenie i nieustannie podnoszące swoje kwalifikacje. Możemy poszczycić się tym, że uczestniczyliśmy w tworzeniu standardów zawodu pośrednika będąc członkiem założycielem Podlaskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości i pełniliśmy ważne funkcje w jego organach. Współwłaścicielka firmy Izabella Krzewska była powołana w 2002 roku przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast na członka Komisji Odpowiedzialności Zawodowej (KOZ) sekcji dla pośredników w obrocie nieruchomościami i uczestniczyła w postępowaniach wyjaśniających w sprawie odpowiedzialności zawodowej (dyscyplinarnej) pośredników. W 2005 roku została odznaczona Złotą Nagrodą za całokształt działalności z okazji X – lecia Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). 

Nie jesteśmy typową firmą zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Wyróżnia nas to, że nasze usługi dalece wykraczają poza standardowe, typowe pośrednictwoOprócz pośrednictwa w sprzedaży czy najmie nieruchomości świadczymy usługi prawne, usługi doradcze, prowadzimy mediacje pomiędzy zwaśnionymi stronami i osiągamy na tym polu duże sukcesy. Prowadzimy nadzór nad transakcjami dla klientów nie skojarzonych przez nasza firmę. Funkcjonujemy w oparciu o wypracowane przez lata naszej działalności kontakty biznesowe i prywatne oraz polecenia naszych klientów. 

Nie zajmujemy się ofertami skopiowanymi z portali internetowych i powielanymi przez innych pośredników. Stawiamy na jakość, a nie na ilość ofert, dlatego mamy unikatowe nieruchomości przyjęte do współpracy na zasadach wyłącznego prawa sprzedaży ze sprawdzonym stanem prawnym. Dysponujemy bazą tylko aktualnych, ofert 

Dzięki wieloletniej obecności na rynku nieruchomości wiemy, rozumiemy i widzimy więcej niż inni pośrednicy, co daje nam niewątpliwą przewagę i wpływa na naszą wyjątkową skuteczność w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. 

Działamy transparentnie w oparciu o umowy pośrednictwa, umowy zlecenia, a nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście do powierzonych nam spraw. Nie ma bowiem dwóch takich samych nieruchomości i nie ma dwóch klientów pozostających w identycznej sytuacji przed sprzedażą, kupnem czy najmem nieruchomości. Przez lata przeprowadziliśmy tysiące udanych i często bardzo skomplikowanych transakcji, dzięki którym doskonaliliśmy nasz warsztat pracy. Takiej praktyki nie da się zdobyć w żaden inny sposób czy wyuczyć w Internecie. Mamy duże doświadczenie w sprzedaży tzw. nieruchomości „trudnych”zadłużonych, z wieloma współwłaścicielami często przebywającymi poza granicami Polski i często zwaśnionymi. 

Współpracujemy z bankami, komornikami i wierzycielami. Pracujemy tylko z wysoko wykwalifikowanymi i sprawdzonymi specjalistami z branży z notariuszami, adwokatami, radcami prawnymi, innymi pośrednikami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami majątkowymi i geodetami, dzięki czemu możemy rozwiązać każdy problem dotyczący nieruchomości. 

W sprawach, które wymagają reprezentowania klientów w postępowaniach sądowych współpracujemy z powiązaną rodzinnie z naszą firmą Kancelarią Adwokacką Adwokata Adama Krzewskiego www.adamkrzewski.pl 

Działamy lokalnie, ale też z taką samą intensywnością i zaangażowaniem realizujemy zlecenia na terenie całej Polski w oparciu o naszych doświadczonych partnerów. Wraz z innymi pośrednikami tworzymy ogólnopolską Grupę powstałą w oparciu o członków działającej w latach wcześniejszych Komisji Odpowiedzialności Zawodowej powołanej przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz partnerów Polskiego Konsorcjum Nieruchomości. 

I najważniejsze! W naszej firmie zawsze na pierwszym miejscu jest klient i jego potrzeby. Nie kategoryzujemy klientów na lepszych i gorszych, ważnych i mniej ważnych, rokujących i nie rokujących. Opiekujemy się klientami na każdym etapie transakcji, dopilnowujemy terminów, dokumentów, rozwiązujemy problemy związane z nieruchomościami, a często i życiowe naszych klientów. U nas każdy może liczyć na zaopiekowanie i na absolutnie kompleksową i profesjonalną obsługę. 

Nasi klienci to doceniają i polecają nasze usługi. Dołącz do grona zadowolonych klientów.