Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Głównym profilem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, którym zajmujemy się od 1994 roku i które jest naszą wielką pasją. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i osoby prawne.

Naszym klientom oferujemy całkowite bezpieczeństwo, dyskrecję, wieloletnie doświadczenie i wiedzę oraz kompleksową obsługę każdej transakcji. Jesteśmy z Państwem na każdym jej etapie aż do pomyślnego zakończenia. Po transakcji dokonujemy rozliczeń nieruchomości i załatwiamy formalności w urzędach. Zawsze służymy pomocą i pełnym zaangażowaniem.

Oferujemy do pośrednictwa tylko sprawdzone i aktualne nieruchomości.

Nasza kompleksowa usługa transakcji dotycząca standardowego pośrednictwa poszerzona została o usługi prawne świadczone przez specjalistów w tym prawników, adwokatów, radców prawnych, mediacje i negocjacje dotyczące nieruchomości prowadzone przez mediatora sądowego, usługi geodezyjne, usługi kredytowe, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i wiele innych na życzenie klienta związanych z obrotem nieruchomościami.

Pośredniczymy w transakcjach dotyczących:   

Nasze usługi świadczymy w oparciu o zawierane umowy pośrednictwa, w których indywidualnie określamy zakres jak i cenę usługi pośrednictwa dla każdego klienta.

Wszyscy nasi klienci korzystają z ochrony wynikającej z naszego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za szkody, jakie mogą powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa, a kopię naszego ubezpieczenia dołączamy do każdej umowy pośrednictwa.